پرچم رومیزی و کاربردهای آن

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان است. این کار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. بویژه پرچم رومیزی درنمایشگاه ها – سمینارها – دفترکار – سخنرانی ها – همایش ها – هتل ها – بانکها – سازمانها و …. درخشش خاصی را القا مینماید.

  • مشخصات پرچم رومیزی :
  • نوع چاپ : دیجیتاب – پقکی  – گلدوزی  از انواع چاپ هستند. لازم به ذکر است چاپ پفکسی بصورت تک رنگ انجام می شود.
  • جنس پارچه : ساتن براق – ساتن مات – مخمل جنس هایی هستند که برای تولید پرچم بصورت عمومی استفاده می شوند.
  • پایه پرچم : پایه سنگ – استیل – خاتم – تی – پایه ال – دو میل(چند شاخه) – سه میل(سه شاخه) – پلکسی – نفیس – استیل تخت
  • با ریشه دوزی و بدون ریشه که یک فرایند کلی برای تمامی پرچم های تزئینی است. باید گفت، که این ریشه ها در آب به راحتی رنگ می دهند.
  • لمینت شده یا معمولی بودن در ایستایی آن نمایان می شود. پرچم های لمینت شده به دلیل داشتن یک لایه پلاستیک بهتر می ایستند.

اندازه

اندازه هر یک از پرچم های رومیزی با توجه به نوع آن متفاوت است. به عنوان مثال؛ نوع تی و ال 10*20 سانتی متر هستند و دیگر پرچم های رومیزی 20*30 سانتی متر می باشند. با این حال ارتفاع هر کدام از آن ها همراه با پایه به 40 سانتی متر می رسد.

قیمت

تمام مشخضات ذکر شده در تعیین قیمت یک پرچم رومیزی تاثیر گذار هستند. اما مهمترین آن ها تعداد می باشد. لازم به ذکر است قیمت رو تعداد متفاوت است.

اگر شما همچنان در رابطه با پرچم رومیزی سوال یا ابهامی دارید، همکاران ما در شرکت تک پرچم پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی از تخفیف های مناسبتی بهره مند شوید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up