یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان است. این کار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. بویژه پرچم رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را القا مینماید. این پرچم ها مشخصاتی دارند که به نوبه منحصر بفرد است. در ادامه به معرفی این مشخصات خواهیم پرداخت.

مشخصات

انواع : از انواع این پرچم می توان به لمینت یک رو، لمینت دورو(مخروطی)، تی، ال، پفکی،گلدوزی ،دو شاخه(دو قلو)، سخ شاخه(سه قلو)، شاره کرد.
جنس : به غیر از پرچمی های گلدوزی و پفکی، تمامی پرچم ها با پارچه ساتن مات یا براق تولید می شوند.
اندازه : اندازه پرچم رومیزی باتوجه نوع آن متفاوت است، پرچم های تی و ال در اندازه 10*20 سانتی متر تولید می شود. دیگر پرچم های مانند پرچم رومیزی لمینت یا پرچم رومیزی معمولی در اندازه 20*30 تولید می شود.
پایه و میله : میله تمامی این پرچم ها استیل است و پایه های آن بسیار متنوع است مانند. خاتم، نفیس، سنگ، استیل تخت و…

قیمت

هزینه تولید یک پرچم رومیزی با توجه به مشخصات ذکر شده برآورد می شود. با این حال مهم ترین عوامل، جنس پارچه، نوع پایه و تعداد سافرش می باشد.

نحوه نصب و نگهداری

دو حفره در ابتدا و انتها هر یک از میله های پرچم رومیزی ایجاد شده است. دو بند نیز در بالا و پایین پرچم دوخته شده است. با رد کردن بند بالایی در حفره بالایی و بند پایینی در حفره پایینی، موقعیت پرچم را حفظ می کنیم. سپس در بند باهم میگیریم و به دور میله گره میزنیم. باید اشاره کرد که هیچ پرچم رومیزی قابل شستشو نیست.

اگر همچنان در رابطه با این محصول سوال یا ابهامی دارید، همکاران ما در شرکت تک پرچم پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی از تخفیف های مناسبتی بهره مند شوید.

تماس با ما

keyboard_arrow_up