پرچم تشریفات تک پرچم

پرچم تشریفات تبلیغاتی از مهم‌ترین المان‌ها برای تبلیغات و معرفی برندتان می باشد. پرچم تشریفات در انواع لمینت، دو رو ساده، لمینت دورو ( مخروطی )، گلدوزی و پفکی تولید می گردد. این پرچم با داشتن ارتفاع و ابعاد مناسب برای جذب مخاطب بسیار موفق عمل کرده است، پرچم تشریفاتی در محیط های داخلی شرکت ها، مجموعه ها، سازمان ها و مجتمع های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ پرچم تشریفات بر روی پارچه ساتن مات و براق، پارچه مخمل و پارچه جیر انجام می‌گیرد. پرچم بصورت ریشه دار و بدون ریشه تولید شده که ظاهری متفاوت از پرچم تشریفات را به نمایش می گذارد. این پرچم قابلیت سفارشی سازی طرح و رنگ و لوگو شما را دارند.

کاربرد

پرچم تشریفات، یک علامت و نماد برای نشان دادن ادب، احترام و ارج برای یک کشور، سازمان یا فرد در جشنواره ها، مراسم ها و رویدادهای مختلف استفاده می شود. در مورد پرچک کشورها باید گفت، آنها جزء نمادها و علائم آن کشور هستند. به عنوان مثال پرچم رسمی ایران، نماد ملیت و هویّت مردم ایران می‌باشد و با استفاده از آن در مراسم‌ها و جشن‌های مختلف، ایرانیان و یا هر کشور دیگری، به هویت و فرهنگ خود احترام می‌گذارند.

کاربردهای دیگر این پرچم‌ عبارتند از:
– نمایش پرچم در مکان‌های دولتی و نظامی به عنوان نماد شور و اعتبار برای کشور و قدرت نظامی آن.
– بازسازی یا تعمیر پرچم برای افزایش شهرت و اعتبار مطلوب نهاد یا فردی.
– نمایش پرچم در مراسم بزرگداشت، حج، جشن تولد و مراسم های مذهبی به منظور نشان دادن احترام و تعظیم به شخص مورد نظر.

تفاوت پرچم تشریفات با پرچم رومیزی چیست؟

این دو پرچم، در دو مقیاس مختلف بیانگر شناخت از کشور، سازمان و یا فرد مشخصی هستند. با این حال طراحی، نوع استفاده و قابلیت‌های آنها با یکدیگر تفاوت دارد. پرچم رومیزی یا پرچم میزکار، بر روی میز قرار می‌گیرد. این نوع پرچم‌ها معمولاً برای استفاده در میز کار، میز جلسه، دفتر کار و محیط‌های کاری دیگر استفاده می‌شوند. تفاوت اصلی در اندازه و منظور استفاده آنها است، به عنوان مثال پرچم تشریفات برای نمایش در مکان‌های عمومی و رسمی استفاده می‌شود، در حالی که پرچم رومیزی برای محیط کاری و کاربردهای روزانه تر طراحی شده است.

اگر همچنان در رابطه با این محصول سوال یا ابهامی دارید، همکاران ما در شرکت تک پرچم پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی از تخفیف های مناسبتی بهره مند شوید.

تماس با ما

keyboard_arrow_up