پرچم اهتزاز یک المان بسیار موثر و قدرتمند در تبلیغات محیطی و یا معرفی برند شما می باشد. که با نمایش لوگو و یا طرح مورد نظر برای چاپ پرچم در ارتفاع مناسب، بسیار سودمند عمل می کند.

معمولاً ماهیت ملی و یا اقتصادی و یا تبلیغاتی دارد. در تمامی مراسم های ملی و یا در تمامی مجموعه ها، شرکت ها، کارخانجات با ماهیت اقتصادی و یا تبلیغاتی به صورت یک المان به کار گرفته می شود. پرچم اهتزاز در دو مدل مختلف به صورت عمودی و افقی تولید و چاپ می گردد.

مشخصات

پرچم اهتزاز با استفاده از پارچه های مختلفی امکان تولید و فروش را دارد. پارچه ساتن در ضخامت های مختلفی در تولید این پرچم مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ های مورد استفاده در پرچم اهتزاز چاپ دیجیتال و چاپ سیلک می باشد. معمولاً پرچم های اهتزاز با چاپ سیلک خریداری شده زیرا قیمت بسیار پائین تری دارند.

نصب

نحوه نصب میله پرچم اهتزاز بصورت مرحله ای و مهندسی انجام می شود. به طوری که با توجه به اندازه میله و وزن پرچم، فنداسیون لازم حفاری و ایجاد می شود. سپس با استفاده از جرثقیل های مرتفع، میله های پرچم را که از قبل تکه های آن به هم متصل شده اند، بر روی پایه قرار می دهند. لازم به ذکر است جنس این میله ها آلیاژ آهن بوده و هزینه نصب بصورت جداگانه محاسبه می شود. عوامل تعیین کننده هزینه نصب یک میله پرچم باتوجه به مکان، متراژ و تعداد آن محاسبه می شود. البته در کنار نصب پرچم، سفارش ساخت دکل های مخبراتی، برج نور، جراغ های خیابانی و پارکی و دیگر سازه ها مرتفع نیز توسط شرکت تک پرچم پذیرفته می شود.

نصب میله

اگر همچنان در رابطه با پرچم اهتزاز سوال یا ابهامی دارید، همکاران ما در شرکت تک پرچم پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی از تخفیف های مناسبتی بهره مند شوید.

تماس با ما

keyboard_arrow_up